Menü
Hizmetlerimiz
Hizmetlerimiz
Paylaş:
Teknik Eğitim

Modern üretim teknolojilerinde , zorlu üretim süreçleri ve değişen malzeme çeşitliliği, bu süreçlerin yönetilmesi için kullanılması gereken yağlama teknolojisinin de gelişmesine yol açmaktadır. Tüm bu zorlukların etkin ve verimli yönetilebilmesi için proseslerin daha bilinçli yönetilmesini zorunlu kılmaktadır.

Alesta olarak tesislerinizde , yerimizde ve gerektiğinde Almanya’da verdiğimiz teknik eğitim programları ile bakım ve üretim ekiplerinizin yetkinliğini arttırmayı hedefliyoruz. Eğitimlerimiz yüz yüze veya online olarak gerçekleşmektedir. Verilen eğitimlerin içeriği sizler ile birlikte prosesinizin ve çalışanlarınızın ihtiyaçları doğrultusunda belirlenmektedir. 


Genel Madeni Yağ Eğitimi, Yağlama Teknolojileri, Ürün Eğitimleri, Uygulama Eğitimleri, İş Sağlığı ve Çevre Alanında Uygulamalar, Yağlayıcıların Uygun Koşullarda Depolanması, Bilgi ve Güvenlik Formlarının Yorumlanması gibi temel eğitimlerin yanı sıra , firmanıza özel eğitimler de yapılmaktadır. 


Eğitim sonrasında tüm katılımcılara sertifika verilmektedir.
Teknik Eğitim

Bilgi Al

Diğer Hizmetler

Mühendislik Hizmetleri
Mühendislik Hizmetleri

Endüstriyel yağların kullanımında doğru ürün seçimi, doğru uygulama ve düzenli teknik takip verimliliği arttırır.

Analiz Hizmetleri
Analiz Hizmetleri

Sağlıklı ve güvenli çalışma ortamının sağlanması, duruş ve iş kaybının azalması ve tüketimin azalması önemlidir.

Teknik Eğitim
Teknik Eğitim

Değişen malzeme çeşitliliği, bu süreçlerin yönetilmesi için kullanılması gereken yağlama teknolojisinin de gelişmesine yol açmaktadır.

Coolant Monitoring
Coolant Monitoring

Gelişen modern üretim teknolojileri nedeniyle daha yüksek hız, daha yüksek basınç ve daha zorlu sıcaklık şartları gerekmektedir.