Menü
Bizden
Bizden
Paylaş:
Hala eski nesil borik asit içeren ürünler mi kullanıyorsunuz?
Hala eski nesil borik asit içeren ürünler mi kullanıyorsunuz?

Hala eski nesil borik asit içeren ürünler mi kullanıyorsunuz?  Sizi OEST'in üstün tecrübesi ile geliştirdiği formaldehit yayıcı (FAD) ve boron içermeyen uzun yıllardır sahada kullanılan başarılı ürünleri ile tanışmaya davet ediyoruz.

Avrupa Birliği'nde CLP yönetmeliğinin yayınlanan 17. ATP gereği 17 Aralık 2022'den itibaren borik asit için sınıflandırma limiti %5,5'ten % 0,3'e indirildi. Dolayısıyla % 0,3'ten fazla borik asit içeren ürünler zararlı olarak sınıflandırıldı ve risk değerlendirmesi, güvenlik manuellerinin ve talimatların güncellenmesi, çalışanların eğitimi, gerekli işaretlendirilmelerin yapılması gibi zorunluklar getirildi.

Siz de çalışanlarınız ve çevremiz için daha iyi; performans olarak üstün ürünler arıyorsanız, ALESTA teknik ekibimizden daha detaylı bilgi alabilirsiniz.


Still using old-technology boric acid containing products?  We invite you to introduce OEST superior expercienced products used in customers for long years that are not containing FAD (formaldehyde donors) and boric acid.

Due to CLP regulation pressed 17th ATP, boric acid classification limit is reduced from 5.5% to 0.3% from 17December2022. Thus products containing boric acid more than 0.3% will be classified as health hazard and risk assesment, update of the manuels and instructions, training of the employees and labeling is a must.   If you are looking for superior products for health and environment besides the performance and quality, you can get contact with ALESTA technical team.